Cílená cesta ke zdraví

Přednáška:

Základním úspěchem pro návrat ke zdraví je co nejpřesnější diagnostika, léčebný postup a v konečné fázi očekávaný kladný výsledek. 

Klasická medicína využívá k diagnostice symptomatické klasifikace, laboratorní vyšetření, přístrojové vyšetření a mnohdy také bolestivé odběry tkání pro rozbor. Představa  zdlouhavých a nepříjemných vyšetření mnohé lidi odrazuje a tak odkládají vyšetření někdy až příliš dlouho, kdy už se nedá zachránit život.Týká se to zejména stavů rakoviny, kdy pacienti ve zbídačeném stavu vyhledávají léčitele jako poslední spásu. Avšak ani léčitel nedokáže, pokud je tělo v rozkladu, pomoci víc než útěchou. 

Alternativní medicína má k dispozici celou řadu diagnostických technik, které nejsou časově náročné a nejsou ani bolestivé.  Je to diagnostika intuitivní,, symptomatická, dle reflexních zón, irisdiagnostika z očí, pomocí kineziologie, kyvadla a jiných orákulí.

Moderní léčitel má však k dispozici i přístrojové vybavení. Programy pro počítačovou diagnostiku dokáží pomocí bezdotykového senzoru vyhodnotit kompletní zdravotní diagnostiku včetně buněk a chromozomů, ložiska mikroorganismů, typy bakterií a cizopasníků, rozsah a stádium onemocnění, alergeny, vhodnost léků, bylin, stravy atd. Je to obdoba ultrazvukového vyšetření, které se pokládá za jedno z nejpřesnějších. Toto vyšetření by klasicky představovalo rozsáhlou sérii návštěv specializovaných oddělení a vylučovací namátkovou metodou. Není zde ani předpoklad, že může zdravotnictví vyšetření v tomto rozsahu  běžně poskytnout.

Během hodinového sezení se můžeme dozvědět pravou příčinu fyzických potíží a nejlepší způsob pro jejich odstranění. Toto vše je zjišťováno na základě známých frekvenčních etalonů, které se počítačově vyhodnocují. Titanium PC je německá verse programu NASA u nás známého jako Oberon, který byl používán pro kosmický výzkum. nyní byl dál pro užití veřejnosti.

O možnostech, výhodách a zkušenostech při diagnostické práci s tímto programem, dále s přístroji, které dokáží léčit díky frekvenční biorezonanci ,zlikvidovat infekční ložiska, parazity, restartovat organismus atd....se dozvíte na našich přednáškách.které jsme pro vás připravili.

 zpět na kalendář akcí