Expedice  po 5 lázních Slovenska

Největším orgánem je pokožka

chrání nás, vyživuje i reprezentuje

Přes pokožku se nejlépe vstřebávají

stopové prvky, vitamíny a energie.

Přestaňte polykat tablety

zkuste to efektivněji v 5 ti termálních lázních Slovenska

Bojnice, Trenčianské Teplice, Rajecké Teplice, Turčianské Teplice a Luhačovice

Pojeďte s námi na relaxační expedici

každý den načerpat  jiné minerály.

Několik volných míst a spřízněné duše čekají na Vás.

Nenechte si ujít neobvyklou dovolenou.

Termín: 27. 8. 2017 - 1. 9. 2017

Cena.    4 990,- Kč

Doprava: Bus + 1000,- Kč

Zájezd zajišťuje laskavý spolek  viz  http://laskavyspolek.webnode.cz/bojnice-vice-o-akci/

V ceně je zahrnuto:

Ubytování v hotelu **** Pod Zámkom - Bojnice , ve 2L pokojích na vyžádání možno 3L http://hotelpodzamkom.sk/sk/

 

http://hotelpodzamkom.sk/wp-content/uploads/2015/03/LV4_4448-700x400.jpg http://hotelpodzamkom.sk/wp-content/uploads/2015/10/2016-04-28-11.34.03-1-400x300.jpg

 

Stravování formou polopenze - snídaně švédské stoly, večeře výběrem z menu - polévka, hlavní jídlo, nealkoholický nápoj /večeře je podávána v odděleném salonku restaurace Slavia - naše pozn. chutná domácí kuchyně/

 

Výlety vč. dopravy a průvodce /klienti si platí vstup do objektů/, delegát na místě po celou dobu pobytu¨

 

Chci se přihlásit

Program:

1. Den odjezd z ČR, v odpoledních hodinách příjezd do Bojnic prohlídka lázní s průvodcem/ úžasný lesopark, možno uskutečnit, nebo si objednat procedury a koupání doporučujeme bazén v komplexu Mier  - 4 barevně osvětlené termální bazény včetně bazénu s mořskou vodou a venkovního termálního bazénu. Hudba k tanci hraje v Rybářské baště uprostřed jezera večer.

2. Den po snídani volný den v Bojnicích - doporučujeme též prohlídku zámku a ZOO, taneční večer a pod. Pokud jde o fyzikální a chemické vlastnosti, jsou termální prameny v Bojnicích podobné jako známé francouzské lázně Plombiére, italské Bataglia nebo anglické lázně Buxton.
BojniceTermální lázně Bojnice, Slovensko - Travelguide.sk

 3. Den po snídani odjezd do Trenčianských Teplic, možnost prohlídky tureckých lázní Hammamu s průvodcem, možnost procedur v bazénu Sina nebo koupání v bazénu Grand - večeře přírodní, minerální, termální a sirné léčivé vody.

 

lázně Trenčianské Teplice Hamam Kúpeľ Sina Je našim najobľúbenejším kúpeľom. S priemernou teplotou až 39°C je ideálna pre všetkých, ktorí obľubujú horúce kúpele.
Kúpeľ je zrkadlisko, t.j. prameň ústi priamo do bazéna. Popoludní a cez víkend sa využíva spolu s historickou odpočivárňou Hammam.
Cena liečebnej procedúry (20 min. kúpeľ + 10 min. zábal): 9,26 €

 

4. Den po snídani odjezd do Rajeckých Teplic, procházka po lázních Aphrodite s ochutnávkou pramenů, možnost koupání v bazénech, při zpáteční cestě návštěva unikátního Slovenského betlému v Rajecké Lesné - večeře - beseda o novinkách přírodní léčby

Aphrodite Palace, Hotely Rajecké Teplice - big - 35Fotografie: výhled Skalka Rajecké Teplice - Kategorie: krajina - PhotoPost.cz

 lázně Rajecké Teplice umožňují léčbu pacientům s některými duševními či nervovými chorobami a s nemocemi pohybového ústrojí.

5. Den - po snídani odjezd do Turčianských Teplic, prohlídka lázní, možnost koupání - večeře

 

<Výsledek obrázku pro turčianske tepliceVýsledek obrázku pro turčianske teplice

 

6. Den po snídani odjezd do ČR, zastávka v Luhačovicích procházka po kolonádě pitná kůra

 

Lázeňská léčba Lázní Luhačovice je zaměřena na choroby dýchacích cest, trávicího ústrojí, diabetu a choroby pohybového aparátu.

 

 

Chci se přihlásit