Biodynamické masáže

 

Strukturální integrace těla – obnovení přirozené stavby těla

Omezený počet účastníků  (10).

Sobota 15.10.:  zahájení 9:00 - 17:00  cena 1200,-

1 )Dg. fyziologické kompenzace organismu

2) základy technik uvolňování komplexu kloubu, svalů, kostí a nervového systému.  ( Deeper Tissue Therapy, reflexologie, akupresura, harmonizace - intuitivní užití)

neděle 16.10.:  zahájení  9:00 - 17:00   cena 1200,-  ( pro ty, kteří absolvovali  I.st. cena  50%)

1) Technika uvolňování kožní řasy - rolling a emoční uvolnění, mapa emočních bloků

2) Uvolnění vnitřních orgánů břicha - viscerální masáž

3) Rose masáž - uklidňující hloubková masáž

 

Rolling masáž
Hloubková masáž , kdy se uvolněné bloky na fyzické úrovni, odtažením kožní řasy zpracují na úrovni psyché. Každé místo na těle má svoji psychiku a reaguje na vnější vjemy. Pokožka přilepená k podkoží zabraňuje proudění životní enegie a vyvolává fyzické bolesti. Naučíme Vás techniku praktického provádění a podle mapy zad zjišťovaní psychickou příčiny přisáté kožní řasy.

Rose masáž
Jedná se o velice jemnou masážní techniku s hlubokým účinkem. Většinou se používá po hloubkové masáži jako je kupř. rolfing. Rose masáž je uklidňující prvek a odměnou. Jemným hladivým dotykem za spolupůsobení aromatického oleje a vnímavého přístupu terapeuta je tato masáž velice příznivě přijímána a zanechává hluboký prožitek. Při této masáži dochází k uvolnění spasmů vnitřních orgánů a často také psychických příčin, které tyto vnitřní křeče způsobily. Je to metoda, kterou si většinou užije nejenom klient, ale i terapeut, protože příjemné pocity se prolínají.

Tělové svíce
Již staří Keltové a Slované používali svinutou hořící kůru stromů pro vytahování zánětů a bolestí. V novější úpravě se používá k tomuto účelu ušních nebo tělových svící. Jsou to duté trubičky z plátna napuštěné voskem a vonnými oleji. Je zajímavé, že účinnost tělových svící není omezena pouze na fyzické bolesti, ale i na psychická strádání. Pomocí svíček se dá vyléčit myom, rýma, abces, ale také je možné splálit nežádoucí cizí energie apod. Naučíme Vás si tyto svíce vyrábět, používat, dozvíte se jejich účinky , naše zkušenosti při řešení různých nemocí apod.

Všechny tři tyto metody mají léčivé účinky, jsou nenáročné na provedení, mají však svá pravidla a kontraindikace. Proto je dobré se dozvědět širší souvislosti.

klikni pro zvětšení klikni pro zvětšení klikni pro zvětšení

Víkendový kurz:

lektoři – duchovní léčitelé, maséři, reflexní terapeuti
Marcela Chadžijská a Miroslav Hadaš

 

AKTUÁLNÍ TERMINY:

Podrobnosti v souboru PDF:Pozvánka na Biodynamické masáže.pdf (580,3 kB)