PŮSTEM K OMLAZENÍ

s bohatým detoxikačním, regeneračním a  současně zábavným programem

Aktuální termín: není stanoven

Místo konání: Panenská Rozsíčka (mapa)
 

Program s péčí dvou léčitelů Marcely a Mirka.

 • Zajištění bezpečnosti při půstu
 • Vstupní a výstupní konzultace s léčiteli (krevní TK, vážení, měření tuků, měření přístrojem K.O.S kondiční orgánový skener,
 •   průběžné společné ošetření  Ramaloop generátorem
 •  sanprakšalána - očista pomocí slané vody
 •  Pohyb - cvičení - výcvik dýchání povrchem těla
 •  Výcvik metody pro bleskové odstranění stresu
 •  workshop-Zázračná síla vody
 •  užití očistných tělových svící
 •  konstelace pro omlazení
 •  Nastartování omlazení s kvantovým působením a číselnými kódy
 •  Jóga smíchu - hubneme vesele, úsměv=zdraví

Zastavit čas, uzdravit se, omládnout a redukovat hmotnost je reálné i pro Vás.

Organismus je nutno ošetřit jako celek- fyzické tělo, energetické tělo i psychiku.

Cena celkem 6900,- Kč

V ceně: ubytování 4 noci 920,-Kč, regenerační kůra na 60 dní 1 422,-  2 očistné tělové svíce 80,-Kč,

Chcete-li se přihlásit na akci, použijte on-line přihlášku.

POČET MÍST OMEZEN (16) 

 

Při loňském  jarním půstu měl nový postup velký úspěch nejen jako zábava , ale i výsledky byly překvapující. Porovnáním úvodního a konečného PC měření bylo zaznamenáno zlepšení kondice a zdravotního stavu mnohonásobně. Letošní půst je obohacen o další horké novinky.

Neotřelé metody přesně pro vás - hubnutí a detoxikace -  očistné smícholázně s jógou smíchu a s přípravou na eventuelní postupný přechod na pránickou stravu. Víte že 10 minut smíchu od srdce je jako půl hodiny veslování? Dobře se přitom odhleníte a spálíte kalorie. Nacvičíte si několik metod očisty a odkyslování organismu.Jako hlavní metoda bude San prakšalána ( nebo klyzma). Jako další novinku na půstu, vyzkoušíte  další hit mezi mezi unikátní detoxikačni a regenerační Kůra. Odvezete si   přípravky na 35 dní a omlazovací mediátor na  tři měsíce. Pitný režim bude doplněn ionizovanou vodou. Jedná se o absolutně čistou, zásaditou vodu s velmi jemnou strukturou a negatívním nábojem. Voda má význačný čistící a omlazující efekt. Bude aplikována také biorezonance- zvyšování imunity a kondice pomocí Ramaloop generátoru, to je další způsob očisty od mikrorganismů a současné stimulace imunity. Nově jsme zařadili kontrolu stopových prvků, vitamínů, toxinů pomocí K.O.S: - kondičního orgánového skeneru na začátku a na konci akce. Naučíte se užívat tělové svíce nejenom na hubnutí. Během kurzu proběhnou konstelace se zaměřením na omlazení a zdraví.

Využijeme co nejvíce krásné prostředí k pobytu v přírodě. Bude postaráno o vaší fyzickou i psychickou bezpečnost. Máme s tím 18 leté zkušenosti.
                                                                     Těší se na Vás Mirek a Marcela

 

Co budete potřebovat (pozorně čtěte)

Toaletní potřeby, ručník; bavlněné oblečení - dostatek triček (zvýšené vylučování pachů - voňavky vyloučeny); hygienické potřeby; ručník a osušku, papírové utěrky - 1 roli; karimatku; několik citrónů; poznámkový blok a psací potřeby; domácí obuv, irigátor-viz obrázek-červená hadička je dlouhá cca 30 cm.

Kontraindikace:

Cukrovka, těhotenmství a šestinedělí i po potratu. Psychické problémy vyžadující léčení sedativy a antidepresivy. Žaludeční vředy. Krvácivé stavy a potíže.Tento  půst mohou držet i ti, pro které je normální půst nepřístupný. (lehčí žaludeční problémy, problémy se štítnou žlázou). Půst je vaším svobodným rozhodnutím a vy sami jste zodpovědní za své konání a dodržování všech zásad.

14 dní  předem odlehčete stravu, žádné živočišné produkty, vyhnete se komplikacím.

Další informace o historii půstu zde.

Napsali nám po půstu:

Milí přátelé,
přijela jsem si vyčistit tělíčko a vyčistila jsem si i dušičku. Je to příjemný pocit.
Dana

Marcelko a Mirku,

díky za nový labužnický půst, který mohu porovnat s tím předchozím. Cítím se stále  nabitý a plný energie bez kyselostních krizí a udržuji si to  i 3 týdny  po půstu. Doufám, že vydržím a těším  se na další, co zase vymyslíte.
Díky, díky, díky Michal

Marcelko a Mirku,
program na půstu mne velice překvapil. Vůbec jsem nečekala, že je možné při půstu tak intenzivně pracovat na sobě. Dozvěděla jsem se mnoho užitečných věcí. Přijela jsem domů jako jiný člověk. Rodina si na mne zvyká. Cítím se jako peříčko.
Jana

Marcelo a Míro,
jsem ještě dnes dojatá. Bylo to nádherné setkání, bylo to bezpečné. Cítila jsem se s vámi jako s rodiči, jako vždy. Zase jste mne překvapili svými nápady. Příště jedu zase.
J.D.

Hezký den,
přeje Pepa. Jako vždy, jsem zase o chlup moudřejší. Ta kila co člověk shodí nejsou tak důležitá, ale ten pocit je k nezaplacení. Dokonce se to změnilo v zaměstnání. Ty konstelace zabraly snad okamžitě. Je to skvělé.
Josef

Mirku a Marcelko,
musím se pochlubit, že už držím 21 dní. Původně jsem si myslela, že nevydržím ani ten týden. Dokázali jste mne tak zabavit a připravit na ten prodloužený půst, že to zvládám opravdu hravě, dokonce mne to velice baví. Mám ze sebe radost. Díky Vám.
Eva

Ahoj lidičky..tak jsem se zbavila ekzému i kašle. Ona snad ta alergie opravdu zmizela..jupíí. Fakt jsem tak nadšená, chce se mi tvořit, mám spoustu síly. Přeji vám hodně vyléčených lidiček a těším se na shledání.
Míla