LÁZNĚ Hadži-ki -  s půstem

s bohatým detoxikačním, regeneračním a  současně zábavným programem

Aktuální termín: 15.-19. březen  2017

Místo konání: Panenská Rozsíčka (mapa)
Podrobnosti: pust0317.docx
 cena: kurzovné 4 300,-  Kč + ubytování 1150,- Kč tj. celkem 5450,- K

(v ceně je započítaná:   - 2 x diagnostika přístrojem K.O.S. - kondiční orgánový skener   a průběžné společné ošetření  Ramaloop generátorem  + 2 tělové svíce, čaj z Moringy a vitalizující odvary)

Chcete-li se přihlásit na akci, použijte on-line přihlášku.

POČET MÍST OMEZEN (15) 

 

Při letošním jarním půstu měl nový postup velký úspěch nejen jako zábava , ale i výsledky byly překvapující. Porovnáním úvodního a konečného PC měření bylo zaznamenáno zlepšení kondice a zdravotního stavu mnohonásobně.

Neotřelé metody přesně pro vás - hubnutí a detoxikace -  očistné smícholázně s jógou smíchu a s přípravou na eventuelní postupný přechod na pránickou stravu. Víte že 10 minut smíchu od srdce je jako půl hodiny veslování? Dobře se přitom odhleníte a spálíte kalorie. Nacvičíte si několik metod očisty a odkyslování organismu.Jako hlavní metoda bude San prakšalána ( nebo klyzma). Jako další novinku na půstu, vyzkoušíte  další hit mezi mezi detoxikačními a regeneračními  přípravky - čaj z Moringy a učinky pití ionizované živé vody, fenomém zvaný Kangen voda. Jedná se o absolutně čistou, zásaditou vodu s velmi jemnou strukturou a negatívním nábojem. Voda má význačný čistící a omlazující efekt. Bude aplikována také biorezonance- zvyšování imunity a kondice pomocí Ramaloop generátoru, to je další způsob očisty od mikrorganismů a současné stimulace imunity. Nově jsme zařadili kontrolu stopových prvků, vitamínů, toxinů pomocí K.O.S: - kondičního orgánového skeneru na začátku a na konci akce. Naučíte se užívat tělové svíce nejenom na hubnutí. Užijete si relaxačního a ozdravného účinku barevného světla -  colorterapie. Půst neznamená hladovku.

Využijeme co nejvíce krásné prostředí k pobytu v přírodě. Bude postaráno o vaší fyzickou i psychickou bezpečnost. Máme s tím 14 leté zkušenosti.
                                                                     Těší se na Vás Mirek a Marcela

 

Vybrali jsme do programu to nejpodstatnější pro vás!

 

1) Příprava před   půstem - vegetariánská strava alespoň týden

2) Měření stopových prvků, minerálů, toxinů,  měření tlaku, vážení a měření  tukové dispozice, měření kyselosti

3) Výcvik užití klyzmatu pro výplachy střev jakožto nutného doplňku očisty - odstranění fyzické toxicity, nácvik sanprakšalány

4) Odkyselování organismu - Pití Kanga vody ( ionizovaná alkalická voda) a čaje z Moringy  urychlí odplavení nánosů bakterií, plísní a tuků   - NOVINKA

5)  Zvyšování imunity a kondice pomocí plazmového generátoru Rama Loop - NOVINKA

6) Kolorterapie - NOVINKA

6) Odstraňování duševní a emocionální toxicity - pomocí jógy smíchu

7) Užití očistných tělových svící

8) Nácvik napojení na nekonvenční zdroje výživy pránická strava

9) Cvičení 8 veselých Himálajců  a turistika

10) WOrkshop odsranění stresů unikátní metodou STOP-START

11) Konzultace, teoretická průprava

 

klikni pro zvětšení
 • vyčištění, detoxikaci a odkyselení organismu
 • hubnutí,snížení váhy a formování postavy, zmizení otoků, odvodnění
 • celkové zlepšení vzhledu, uvolnění mimických svalů a přirozené vybělení zubů
 • dozvíte se jak na to, aby se změny udržely i po půstu
 • zvýšení energetického potenciál a sebevědomí
 • celkové zlepšení kondice a zlepšení zdraví
 • bezpečné zpracování uvolněných emočních bloků 
 • zlepšení osobních a  vztahových problémů
 • nové zkušenosti v oblasti sebepoznání
 • praktické informace a techniky související s půstem
 • snížení rizika chyb z neznalosti při držení půstu
 • nová přátelství
O léčivé energii barev věděli již staří Egypťané a proto jí využívali k léčení i v kosmetice. Moderní výzkumy potvrdily příznivý vliv barev  - jejich vlnových délek na lidský organismus. Dnes je  tato bezpečná forma relaxace a léčby dostupná každému. Barevná světelná terapie nepůsobí na lidský organismus pouze prostřednictvím zrakového vnímání, ale působí také díky frekvencím dopadajícím na pokožku.
Barevná světelná terapie má uklidňující účinky, různé barvy ovlivňují a aktivují určité tělesné funkce a tím rychlejší látkovou výměnu. Tak dochází k obnově buněk nebo ovlivnění celkového psychického stavu.
Barvy se volí buď v barvách čaker pro jejich aktivaci a posilnění nebo podle onemocnění na které chceme působit. Na uklidnění zánětů, ekzémů, teploty apod. se používají studené barevné tóny a na prokrvení a podporu činnosti teplé tóny barev. Cílená světelná terapie může být cíleným prostředkem pro upevnění zdraví.

 Rodinné konstelace

Jedna z nejúčinějších a nejrychlejších metod pro nápravu nejenom vztahových, ale i niterných emočních a fyzických problémů. Průběh a výsledky ze zdají přímo zázračné.

Co budete potřebovat (pozorně čtěte)

Toaletní potřeby, ručník; bavlněné oblečení - dostatek triček (zvýšené vylučování pachů - voňavky vyloučeny); hygienické potřeby; papírové utěrky - 1 roli; karimatku; několik citrónů; poznámkový blok a psací potřeby; domácí obuv, irigátor-viz obrázek-červená hadička je dlouhá cca 30 cm.

Kontraindikace:

Cukrovka, těhotenmství a šestinedělí i po potratu. Psychické problémy vyžadující léčení sedativy a antidepresivy. Žaludeční vředy. Krvácivé stavy a potíže.Tento  půst mohou držet i ti, pro které je normální půst nepřístupný. (lehčí žaludeční problémy, problémy se štítnou žlázou). Půst je vaším svobodným rozhodnutím a vy sami jste zodpovědní za své konání a dodržování všech zásad.

14 dní  předem odlehčete stravu, žádné živočišné produkty, vyhnete se komplikacím.

Další informace o půstu zde.

Napsali nám po půstu:

Milí přátelé,
přijela jsem si vyčistit tělíčko a vyčistila jsem si i dušičku. Je to příjemný pocit.
Dana

Marcelko a Mirku,

díky za nový labužnický půst, který mohu porovnat s tím předchozím. Cítím se stále  nabitý a plný energie bez kyselostních krizí a udržuji si to  i 3 týdny  po půstu. Doufám, že vydržím a těším  se na další, co zase vymyslíte.
Díky, díky, díky Michal

Marcelko a Mirku,
program na půstu mne velice překvapil. Vůbec jsem nečekala, že je možné při půstu tak intenzivně pracovat na sobě. Dozvěděla jsem se mnoho užitečných věcí. Přijela jsem domů jako jiný člověk. Rodina si na mne zvyká. Cítím se jako peříčko.
Jana

Marcelo a Míro,
jsem ještě dnes dojatá. Bylo to nádherné setkání, bylo to bezpečné. Cítila jsem se s vámi jako s rodiči, jako vždy. Zase jste mne překvapili svými nápady. Příště jedu zase.
J.D.

Hezký den,
přeje Pepa. Jako vždy, jsem zase o chlup moudřejší. Ta kila co člověk shodí nejsou tak důležitá, ale ten pocit je k nezaplacení. Dokonce se to změnilo v zaměstnání. Ty konstelace zabraly snad okamžitě. Je to skvělé.
Josef

Mirku a Marcelko,
musím se pochlubit, že už držím 21 dní. Původně jsem si myslela, že nevydržím ani ten týden. Dokázali jste mne tak zabavit a připravit na ten prodloužený půst, že to zvládám opravdu hravě, dokonce mne to velice baví. Mám ze sebe radost. Díky Vám.
Eva

Ahoj lidičky..tak jsem se zbavila ekzému i kašle. Ona snad ta alergie opravdu zmizela..jupíí. Fakt jsem tak nadšená, chce se mi tvořit, mám spoustu síly. Přeji vám hodně vyléčených lidiček a těším se na shledání.
Míla