Stop alergiím

Neinvazivní léčení alergií a autoimunitních onemocnění

Alergie a autoimunitní onemocnění  jsou považovány za neléčitelné. Sama jsem vyléčený astmatik, alergik a revmatik. Tato onemocnění ztěžují život. V českých zemích trpí alergií cca 20% obyvatelstva. Některá onemocnění jsou alergiemi aniž to dotyčný tuší. Patří sem i celá řada kožních onemocnění, onemocnění střev, alergie na bakterie, apod. Studovala jsem celou řadu metod a vyzkoušela je na sobě. Byla jsem dobrým vzorkem s výborným výsledkem. Objevila jsem celou řadu pomocných věcí. Nejúžasnější je dále uvedená metoda. Je rychlá a účinná.

Fóbie lze odstranit jedním sezením. Většinu specifických i nespecifických alergií  jedním nebo dvěma sezeními. Metodika použitá pro autoimunitní onemocnění  nastartuje ozdravný proces, který nejprve zastaví progresi a poté dochází k regeneraci organismu, v přiměřeném čase – úměrném rozsahu onemocnění.

Jednodenní kurzy: Předmětem kurzu je výuka metod pro odstranění těchto poruch přepisem na buněčné úrovni a to pomocí jedné nebo dvou kotev a metodou Alter Ego. Jedná se o zcela neinvazivní léčení bez vedlejších účinků.

Dvoudenní kurzy: jako jednodenní plus teorie podpůrných opatření pro urychlení regenerace.

Týdenní kurzy: se zabývají kromě výuky metod k odstranění příčin onemocnění také léčením následků. Tj. praktickou očistou organismu, ošetřením psychických bloků, regenerací, ukázkou vhodného stravováním a životním stylem.


Kurzy jsou vhodné pro odborníky, kteří chtějí zařadit metodu do své praxe, ale i pro laiky, alergiky, astmatiky, revmatiky a pod. Na některé kurzy je možné si přivést po dohodě jednoho alergika, se kterým provedete praktické cvičení. Figuranti budou platit pouze ubytování a stravu a jejich počet je omezen.

 

Kauza: Nedávno s námi byla na půstu paní, která od dětství trpěla alergií na trávy. Bylo krásné počasí a tak kurz probíhal především venku. Toho se dotyčná bála a a nechtěla s námi být venku. Zjistili jsme, že jako dítě musela dělat povřísla a nebavilo jí to. Od té doby měla tzv. sennou rýmu. Zásah trval 5 minut. Potom jsme jí poslali, ať si udělá povříslo. Byla nadšená, čichala trávu, hladila... a kroutila hlavou:"To je neskutečné, fakt mi to nic nedělá, to je krása!" Do konce kurzu s námi byla venku v přírodě.

Vyléčených případů máme mnoho. Je zbytečné alergií trpět. Dokonce je zbytečná i artritida, ekzémy atp. Onemocnění, která přinesla již trvalé změny do organismu potřebují však delší čas na vyléčení, ale i zastavení progrese je velkým přínosem. Přijďte si to vyzkoušet!