Bingo pro zdraví

Víkend: Aby vztahy nebolely

Koukneme se na  Vaše rodinné vztahy z pohledu kabaly. Rozebereme Vaše vzájemné postavení v rodině.

Ukážeme, které společné prvky vás spojují a  které trojúhelníky tvoření je třeba vybudovat a případně doplnit.

Rodinné problémy pomůžeme řešit pomocí metody STO-STAR, případně konstelačně.

Osobnost člověka, to jak se v životě cítí, jak si umí poradit v různých životních situacích, jak se umí rozhodovat, se vytváří především v první čtvrti života. Určitě každý z nás touží být rozhodný, úspěšný a šťastný. Co to konkrétně znamená?

Mít povolání, které nás baví, milovaného a milujícího partnera, skvělé přátele, být fyzicky i duševně zdravý. To jsou atributy, které naplňují pojem šťastného života. Co když tomu tak není?

Každý z nás se dostává během svého života do bolestných situací, kdy se mu nedaří v práci, opustí ho partner, zlobí děti, sousedi dělají naschvály, nabourá auto nebo přijde nemoc. 

Jak je možné, že každý zvládá stejné životní situace jinak? Jeden to přejde a řekne si no a co! Druhý se zhroutí, další se dá na alkohol, drogy, na jídlo, začne střídat partnery nebo na ně zanevře.  Někdo dostane fobii a už nikdy nesedne do auta.  Když stresový stav trvá delší dobu nebo se opakuje, projeví se psychosomatické onemocnění - alergie, cukrovka, žaludeční vředy, astma atd. 

Existuje poslední skupina lidí. Jsou to ti, kteří dokážou vzít každý neúspěch jako výzvu, dokážou se s tím tzv. poprat a poučit se. Brzy se vzpamatují. Vše je dáno tím, kolik kdo psychických bloků, nedostatku lásky si do života odnesl a to převážně z dětství.  Každé období života má svá specifika.

Vztahy, kterým jsme vystaveni, nám dávají do vínku zkušenosti. Podle těch zkušeností budeme řešit situace i v dospělosti i v případě, že nám nepřináší očekávaný úspěch. Jsou to matrice, které my sami nepokládáme za nevyhovující. Jen cítíme, že jsou věci, které bychom rádi změnili k lepšímu a ono to stále nejde. Máme velice dobrou zprávu pro všechny.

Moderní alternativní psychologie zná celou řadu metod, které vám mohou pomoci odhalit své pravé a nedeformované já. Pak se můžete cítit jako znovuzrození a být sami sebou. Někdo má obavy z psychoterapií, protože neví, jak probíhají.  Na naší dílně vám necháme ochutnat několik efektivních technik, které se vám budou líbit. Je to kupř. Duchovní děloha, Voice dialog a poziční terapie. Někdy říkáme mini-konstelace, protože mají podobný charakter. Pracuje se na úrovni pocitů, duše -duše. Duše totiž ví co je podle přírodních zákonů a co ne.

Místo: Poděbrady

Cena: 1860 Kč v ceně je ubytování, plná penze, kurzovné na seminář

Je možné využít celotýdenní pobyt  s plnou penzí od 27.7.-3.8. za 4500 Kč.

Těší se na Vás lektoři Miroslav Hadaš a Marcela CHadžijská

případné dotazy na telefon: Marcela Chadžijská 737135875

Příhlášky ZDE

 

Téma: Osudová znamení

Znáte svou cestu Duše?  

Pokud jste spokojenisami se sebou, pravděpodobně ano. 

Pokud ne, pomůžeme Vám najít indicie, které Vás dovedou do cíle v souladu se svou Duší.

Cesta životem pak je bez větších překážek a vše jde tak naj hladce a snadno. Máte podporu celého vesmíru.

Bloky, které nalezneme a které brání jít za svým cílem pomůžeme odstranit bleskovou metodou STOP START.

Místo: Doksy

Cena: 1860 Kč ubytování, plná penze, kurzovné na seminář

termín: 6.-8.10.2017

lektoři Miroslav Hadaš a Marcela CHadžijská

případné dotazy na telefon: Marcela Chadžijská 737135875

Příhlášky ZDE