Alergie a autoimunitní onemocnění

04.03.2009 19:09

Alergie se prý nedá vyléčit. Jsem bývalý astmatik a alergik a také jsem si dlouhou dobu myslela, že si musím zvyknout žít s tímto obtěžujícím onemocněním. Dostalo se mi do rukou několik fantastických, jednoduchých neinvazivních metod, díky kterým jsem zbavila potíží nejenom sebe, ale také stovky klientů. I vy se můžete zbavit svých problémů. Specifické alergie a fobie se dají odstranit vpodstatě okamžitě. Nespecifické alergie a autoimunitní onemocnění,  kromě odstranění příčiny, vyžadují navíc vyčištění organismu a tím i dobrou spolupráci a vytrvalost klienta. Proto je dobré se dozvědět a naučit více. Pokud mkáte chuť se vyléčit, zavolejte! Můžete také s námi strávit krásnou dovolenou na ostrově Zakyntos v Řecku, zbavit se problémů a naučit se metody pro obnovu a udržení zdraví - vašeho, vašich blízkých nebo klientů. Spojte zábavné s užitečným , naše kurzy u moře mají dlouletou tradici.

     Alergie  je nesnášenlivost, která vznikla na základě nepříjemného zážitku Nejznámější jsou kožní alergie- vyrážka, kopřivka, senná rýma, ekzémy, výsev podobný akné,lékový exantém, Qiunkeho otok, Strofulus,bodnutí hmyzem, alergie na světlo, chlad, alergie dýchacích cest od alergií na pyly, prach až po roztoče a bakterie, průduškové astma. Reakce mohou být i v trávicím ústrojí – záněty střev, žaludku. Prvotní alergie je většinou na mléčné výrobky z kravského mléka. Alergie vyvolává přehnané reakce imunitního systému. Méně známé je, že alergici mívají zvýšený svalový tonus, nejčastěji v oblasti krční páteře a z toho plynoucí bolesti i jiných partií  zad, nedokrvení končetin a podobně. Rozjitřená sliznice rovněž reaguje negativně na spoustu dalších složek ovzduší a stravy. Z  těch se pak stávají opět alrgeny. Takto nakypřená sliznice je dobře přístupná bakteriím, virům a streptokoků a stafylokokům. Takovým oblíbeným alergenem je nepříjemný staphylococcus aureus – zlatý stafylokok. Prameny uvádějí různé přírodní léčby alergií – kupř. biorezonancí, autovakcíny, homeopatika.

    Které nemoci patří do řady autoimunitních onemocnění? Je to například revmatoidní artitida– tzv, revma, myastenie - svalová slabost, roztroušená skleroza ,erytematodes, ale patří sem také cukrovka  .

    Použití neinvazivních metod pomocí jedné nebo dvou kotev, či pomocí alter ega se osvědčilo jako nejúčinnější a nejrychlejší vyléčení. Neinvazivní metody léčení pracují s podvědomím a dokáží provést přepis hluboko na buněčné úrovni. Je nutná určitá zkušenost pro přesné určení spouštěče - události, při které došlo k nějaké nepříjemné zkušenosti -   traumatu. Stačí několik slov a doteků a alergické reakce zázračně zmizí.

V našem národě je tisíce alergiků a lidí, kteří trpí civilizačními nemocemi. Chceme znalost této metody šířit, protože ve valné většině případů je toto onemocnění zbytečné. Samotné vyléčení alergií většinou trvá několik minut, je však nutné také ošetřit následky. Musí se zlikvidovat přemnožené bakterie, odhlenit a zahojit sliznice, detoxikovat celý organismus. V případě autoimunitních onemocnění je pochopitelně nutné regenerovat poškozené tkáně, zvýšit imunitu a dotovat oslabený organismus.

Tradiční jarní asistované půsty jsou velice oblíbené. Panenská krajina dědiny na Vysočině. Využíváme krásného počasí a trávíme většinu času v přírodě nebo na zahradě penzionu. Letos jako minulé roky. Jedna frekventantka kurzu si stěžuje.“ Pro mne to bude strašné na té zahradě, je tam tráva. Mám alergii na trávu“. Utěšujeme ji „ Neboj se , mi ti tu alergii odstraníme“. Přáli bychom vám vidět ten otazník v očích. Vyzvídáme –„od kdy trpíš alergí ?“  Říká, že po porodu dcery. Nemůže si vzpomenout na okamžik, kdy jí bylo v trávě dobře. Ptáme se „ ..ani když jsi byla malá?“ a už je to venku „  ne už jako čtyřletá jsem musela vázat celé dopoledne povřísla a bolely mě ruce, bylo to hrozné“ pak už to šlo ráz na ráz…Léčení je u konce - navádíme „ Jdi si udělat povříslo!“ Lítá nadšeně po zahradě, čichá ke trávě…volá  „to snad není možné, to šlo tak rychle a já se s tím každý rok trápím, takových injekcí, nemohu ani uvěřit! Mě ta tráva fakt nevadí!“ a šudlá si povříslem pod nosem.

    Takže, pokud jste si mysleli, že se s něčím musíte „naučit žít“ nemusí to být pravda!

 

Vaši léčitelé Marcela Chadžijská a Miroslav Hadaš