Chceme mít dítě 3.část

29.05.2009 11:19

Ne každý pár má to štěstí… současná generace má více problému s početím a udržením plodu.Čím je způsobena neplodnost? Co dělat, když zjistíme, že nemůžeme mít dítě? Může to vyřešit umělé oplodnění? Jaká jsou rizika? A co adopce? Může dítě vyřešit  vztahy? Jak řešit trauma  po potratu. Jak se cítí nenarozené dítě? Na takové a podobné otázky vám postupně odpovíme, tak jak tyto věci známe z dlouholeté praxe  léčitele a vlastních zkušeností. Léčitelské úspěchy v tomto směru jsou velice roztomilé.

   Žena je schopna pro to, aby porodila dítě udělat všechno. Je schopna podstoupit fyzická i duševní traumata, je schopna se ponížit, trpět. Zkouší vše, je to nesmírná síla přírody nutící ženu stát se matkou. Možná si řeknete, že se některá pak o dítě nestará, ale to je další fáze. Srdce ženy, která nemohla být matkou je smutné. 

Je celá řada příčin neplodnosti, o kterých mají lidé neúplnou nebo zkreslenou představu. Neplodnost jako takovou můžeme rozdělit na ženskou a mužskou. Hlavní příčiny neplodnosti jsou fyzické a psychické, ale také karmické.

Fyzická nedostatečnost může být způsobena operací krčních mandlí u děvčátek, kdy dojde k zastavení vývoje dělohy a narušení hormonální rovnováhy. Další případy… záněty močopohlavního systému zužují nebo uzavírají vejcovody a brání vajíčku sestoupit do dělohy - srůsty. Pokud se nepodaří lékařům rozšířit tzv. profuky vejcovody, je možné podstoupit umělé oplodnění vlastním vajíčkem.

dítěPříušnice zase ohrožují mužskou potenci. Neplodní muži mají nedostatečné množství nebo  žádné, nebo nepohyblivé spermie. Je docela známá věc, že v džínách a upnutých slipech vzrůstá teplota, kterou spermie rády nemají. Další vliv je z vodních zdrojů, do kterých se vylučováním dostávají zbytky hormonální antikoncepce, kterou  čističky nepřefiltrují. Nemluvě ani o hormonálně stimulovaných potravinách, ať už je to maso či potravinové doplňky pro sportovce. Strava a voda pak ovlivňuje i plodnost žen. Dostává se k nám takto nevyžádaná antikoncepce a stejným způsobem se k nám dostává celá řada ušlechtilých i méně ušlechtilých plísní.

Překyselení organismu způsobené nevhodným stravováním je dalším faktorem ovlivňujícím zdravý rozvoj zárodku. Mnoho sladkostí, masa a pečiva způsobuje překyselení.

Zahlenění organismu, stejně jako plísně omezují pohyblivost spermií a znemožňují cestu k vajíčku. Nevhodné stravování vyvolává alergické reakce a mohutné hlenění. Změna stravování je důležitá pro vyčištění organismu od toxinů, plísní a hlenů eventuálně hnisu a bakterií, které tyto stavy provázejí.

Alergie může být i na vlastní vajíčko, respektive na jeho svrchní část. O této alergii uvažujte vždy, když nějakou alergií trpíte, máte kožní vyrážky a projevy zejména v období ovulace a nebo když máte alergii na čerstvá vejce. Zde by pomohlo umělé oplodnění vlastním upraveným vajíčkem.

Alergii však můžete mít i na sperma určitého muže, je to volba přírody. Zjistíte to, pokud jste zdraví a přesto máte potíže po styku. Je to vnitřní duchovní obrana vašeho podvědomí, kdy vás duše brání, protože nejspíše jdete proti plánu duše. Zde jsou vhodnější rodinné konstelace než logické závěry.

Infekce a paraziti.Další problémy mohou způsobit jednobuněční živočichové jako jsou trichomonasis a chlamydie, které se snadno přenesou pohlavním stykem i když jsou známé případy výskytu i u dětí. Toxoplasmosa, kterou vás mohou nakazit vaši čtyřnozí miláčkové, zejména kočky. Další nepříjemné infekce jsou – borelióza, mononukleóza, zlatý stafylokok a opary všeho druhu. Kromě klasického léčení je dobré použít vysokofrekvenčního generátoru Zapper na likvidaci těchto nepříjemných nájemníků. Přeléčit se musí oba partneři event. celá rodina.

Autoři: Miroslav Hadaš a Marcela Chadžijská