Návštěva u duchovních léčitelů

14.09.2010 13:37

            Zvoní telefon. Volá paní Jana, trošku nesmělým třesoucím se hlasem, a ptá se zda bychom ji mohli pomoci, dostala telefon od kamarádky, které jsme pomohli. Nemůže otěhotnět a je z celé situace velmi vyčerpaná a traumatizovaná. Domlouváme si termín pro první individuální vyšetření, které trvá asi 1,5  max. 2hodiny.

             Představujeme se, tréma Jany  mizí během několika slov. Se slzami v očích vypráví co prožívá. Bere antidepresiva a prášky proti bolestem, protože jí bolí záda a chytají křeče do nohou. Vysvětlujeme postup jakým společně zjistíme co je příčinou. Traumata, která vznikla v myšlenkách na neúspěšné početí a jiné věci, vyvolala pocity a silné emoce a protože tento stav trvá několik let, začala Jana pociťovat i fyzické bolesti. Klubíčko problémů začínáme  se rozmotávat od fyzického těla. Existuje úžasná a velice přesná diagnostika plosky nohy, takové čtení z nohy.. Velice důležitá je okolnost, že sám pacient si určuje hodnotu bolestivosti reflexní plošky. Každý orgán reaguje na jinou emoci a tímto vyšetřením můžeme zcela snadno zjistit psychický i fyzický stav. Práce s nožičkami je pro klienta uvolňující a velice příjemná a dochází k dalšímu sblížení. Vhodnými otázkami, doplňujeme souvislosti a již během diagnostiky dochází k samovolnému uvolňování emocí. Pláč je řeč Duše a je velmi léčivý a proto je vítán. Vděčný pohled a  mezi našimi srdci protéká silný proud energie-léčba srdcem. Začínáme doteky pro uvolnění. Jana má zkříženou pánev – jednu nohu delší skoro o dva centimetry. Po ošetření jsou nohy stejně dlouhé, ale je potřeba ještě cvičit – učím Janu jednoduché cvičení. Kostrč je ohnutá dovnitř. Domlouváme se, že ji příště napravíme. Doma bude provádět cvičení podle pí Mojžíšové. Polevilo několik páteřních blokád. Jana je velice zahleněná, má cystu na vaječníku a plíseň Candida Albicans. Trpí na angíny. Brala často antibiotika. Je potřeba organismus celý vyčistit. Kontrolujeme jídelníček. Maso, sýry, sladkosti, káva. Organismus je překyselený a plný nestrávených látek. Pokožka má nezdravou barvu, podlitá vodou, lepivá. Vylučujeme z jídelníčku totálně mléčné výrobky, maso omezujeme a cukr také. Předepisujeme podpůrný čistící bylinný  čaj. Kromě toho  provádíme cílené ošetření přístrojem Zapper.  Candida, Zlatý stafylokok a toxoplasmosa. Frekvence jsme zjistili z tabulky pomocí kyvadla.  Laboratorní testy před dvěma let byly s těmito nálezy. Bude nutné několikrát kůru opakovat, navíc užít bylinnou kůrou na vyčištění střev a regeneraci.   Zapperu bude aplikován pro celou rodinu, aby nedocházelo k reinfekci.

Na příští návštěvu přivádí Jana manžela. Děláme konstelace s potencionálním dítětem. Řešíme strach Jany z porodu. Daří se. Oba manželé jsou velice dojati. Třetí návštěva. Jana hlásí : „Zhubla jsem 7 kilo, ani nevím jak a je mi moc dobře už neberu prášky.“ Společně se radujeme. Za tři týdny došlo k výraznému zlepšení zdraví. Až se Jana vyčistí, budeme posilovat a harmonizovat  organismus, aby početí bylo úspěšné jako u její kamarádky.

Pozn. Do roka Jana otěhotněla a má krásnou holčičku.

           Ošetřujeme fyzické tělo dietou, doteky, frekvencemi a cvičením. Duši ošetřujeme tím, že hledáme  příčiny duševních traumat a ta mizí skrze pochopení prožitkem. Kromě toho vše podporuje léčivá energie Hadžiky ( aktuální vitální energie – nástupce Reiki ).

            Milujeme lidi. Naši klienti jsou našimi přáteli. Svůj život jsme zasvětili službě lidem. Máme to štěstí, že jsme se potkali v tomto životě jako duchovní dvojčata – spolu vytváříme léčivé harmonické pole a jsme přivaděči silných životních energií, aktuálních pro potřeby současného člověka, pro jeho duševní i fyzické zdraví. Tato dispozice nám dává zvláštní schopnosti pro léčení Duše. V našem harmonickém poli se může každý napojit na svou vlastní Duši a pochopit své osobní poslání v tomto životě. Tím dosáhne pocitu naplnění a štěstí.  Pobyt v naší blízkosti je léčivý. Energie Hadžiky nejprve vyplavuje emoční bloky, aby byly poznány, harmonizuje  a obnovuje vnitřní schopnosti, vitalizuje – to je tajemství uzdravování.

            Naše znalosti a schopnosti jsme dostali proto, abychom je předávali dál skrze výukový  „Systém přírodního léčení HADŽIKI“. Ve skupině je citové uzdravení rychlejší. Proto pořádáme často skupinové terapie, které nazýváme „Terapie rodinnou realitou“. Vytváříme model harmonické rodiny, ve kterém je možný nový pohled na situace a problémy. Harmonie mezi duchovními dvojčaty vytváří  pocit bezpečí.             Marcela Chadžijská a Ing. Miroslav Hadaš –  Vaši duchovní léčitelé