Odčervení česnekovým šustím

14.09.2011 16:41

Odčervení česnekovým šustím.

Všechny metody se snaží dětské roupy a hlísty odstranit z tlustého střeva. To je v pořádku. Ale když se roupi dostanou mimo střevo, je velice těžké se jich zbavit. Osvědčila se nám velice stará metoda, která toto dokáže. Vyzkoušejte s námi.

Hrst česnekového šustí (starý název pro suchou česnekovou nať) dáme do hrnce s cca 20 l vody a přivedeme k varu. Necháme louhovat do schladnutí, vyndáme a vodou omýváme dítě tímto výluhem. Nejlépe do vaničky a 15 minut hrnečkem polévatr celé tělo. Před koupelí si připravíme směs z hladké mouky a česnekového vývaru. Konzistence jako mléko. Po koupeli touto směsí třeme příslušné místo a roupi lezou kůží ven za touto pochoutkou.  Odčervení opakujem 3x týdně. Jeden vývar vyjde na 3 koupele, pak již voda smrdí. Nejlépe v Pondělí, Středa, Pátek. Po dobu, co lezou kůží helminti ven.

Kauza: Chlapec, žák 6 třídy, nemohl již půl roku, díky nesnesitelným bolestem, chodit do školy, motala se mu hlava, nesoustředil se na učení, neudržel rovnováhu, slabý, nevydržel ve škole. Lékaři nevěděli, co s ním a že mu budou operovat hlavu. Naštěstí s ním děda přišel na vyšetření na počítačovou diganostiku Titánium PC. Díky komplexní analýze byli objeveni původci jeho stavu - paraziti, a to především Enterobius vermicularis - čili roup dětský. Bývá to častá příčina dětské neposednosti, svědění konečníku, ale i dýchacích potíží, kašle a tmavých kruhů pod očima, skřípání zubů ve spánku, pomočování. Je zajímavé, že při testech ve stolici indikován nebyl. Měření, které skutečně dokáže pomocí laserové technologie otestovat oerganismus až do buněčné úrovně odhalilo kritické množství tohoto parazita ve všech orgánech, v klži a také v mozku. Předchozí lékařské testy nic neprokázaly, ani přípravek proti  parazitům Vermox nepomohl. Teprve tato metoda pomohla odhalit a  postupně parazity odstraňovat. Byla užita metaterapie, frekvenční generátor  Super Ravo Zapper - frekvence přímo zaměření na tento mikroorganismus. Souičasně byla aplikována kůra s česnekovou natí.  Po měsíci, opravdu pravidelné aplikace, při které viděli množství roupů, kteří lezli kůží ven, je chlapec téměř v pohodě, boule za krkem zmizela, závratě zmizely, opět chodí do školy. Čelá rodina byla odhodlána celou kůru vydržet. Lidé jim nosili šustí z celé vesnice.  Při měření po 2 měsících na Titániu PC bylo množství roupů asi na polovině. Paraziti procházejí několika stádii a proto je nutné vydržet a kůru dostatečně dlouho opakovat. Musíme podoktnout, že součástí odčervování byla také dieta - bez sladkostí a moučných výrobků, aby se červíci nevykrmovaly. Dítě lteré je obsazeno roupy má zvýšenou chuť na tyto potraviny.