Očistné tělové a ušní svíce

Co to jsou očistné ušní a tělové svíce?

Svíce jsou trubičky z textilie namočené do vosku. Na jednom konci zapálí a druhým koncem se postaví na ošetřované místo. Při hoření vzniká komínový efekt - podtlak táhne z těla nežádoucí zplodiny..

Tyto metody jsou velice staré a používají je národy na celém světě už od nepaměti. Staří Keltové používali stočenou březovou kůru,

Současná podoba očistných svící je nejenom estetičtější, ale i mnohem bezpečnější. Díky pravému včelímu vosku mají další významné účinky. Pravý včelí vosk se používá na svíčky, které nevydávají jedovaté zplodiny, nekapou a příjemně voní. Oproti parafinu, má pravý včelí vosk jednu významnou vlastnost - natahuje do sebe škodliviny a těžké kovy. Právě pro tyto vlastnosti se začal včelí vosk používat k výrobě očistných svící.

Očistné svíce  vyrábíme ručně. Základ tvoří bavlna napuštěná včelím voskem, s kurkumou, pepřem a silicemi éterických olejů z léčivých bylin.

Svíce jsou poměrně jednoduchou metodou, kterou mohou při zachování základních pravidel bezpečně používat i laici.

Očistné svíce nenahrazují lékařskou péči!!!

Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Je pochopitelně nejlepší nechat si odborně předvést aplikaci, buďto při návštěvě specialisty, na přednášce, kurzu nebo semináři, pokud se chcete sami aplikací svíček zabývat. Naše svíce jsou aktivovány  pro užití. Jsou opatřeny logem Hadži-ki, což je posvátná geometrie harmonizující energii. Naše svíce jsou opatřeny ochranou známkou.

Jednoduchá věc užitá se znalostí může být bezbolestným zázrakem.

Kdo jednou zkusil blahodárný účinek očistných svící, nedá na ně dopustit.

 

JAK TO FUNGUJE ?

V těle člověka proudí energie a pokud dojde k jejímu zablokování, má člověk nepříjemné pocity.. Aplikace napomáhá k uvolnění a obnovení toku této energie a odstraňuje vzniklý energetický blok. Fungují na principu komínového efektu, kdy teplo a energie vytvořené při hoření svíce, změkčují v těle nahromaděný odpad a vzniklý podtlak ho vytahuje přes kůži z těla ven na stěnu svíce.
 
Ušní svíce, Tělové svíce, Turbo svíce se liší pouze velikostí.
Svíce působí v energetickém obalu těla - v auře. 

Čakrové svíce jsou vyhotoveny v barvě čaker a používají se na jejich harmonizaci. Svíce aplikujeme přímo na místa na těle, kde jsou umístěny čakry. 


Použití svící není nijak věkově omezeno. U dětí záleží na tom, zda dítě dovede v klidu ležet cca 12 minut. Počet aplikací je velice individuální.

INDIKACE

Ušní svíce


Tělové svíce jsou vhodné na:

 • očištění organismu - odstranění toxinů z těla
 • na očistu jemnohmotných těl
 • odstranění negativních emocí
 • aplikace u zvířat (psi a kočky).

Nedoporučujeme používat:

 • do otevřených ran
 • na sliznici
 • v případě alergie na obsažené látky
 • v místě srdce (doporučuje se dále od srdce)
 • v místě třetího oka - mezi očima (raději střed čela)
 • na vrcholku hlavy - v oblasti sedmé čakry (raději horní okraj čela)
 • u těhotných žen
 • u dětí mladších 3 let 

 

Chcete svíce vyzkoušet  a nevíte kam aplikovat ? 
Doporučujeme příručku  :
Pro objednání navštivte  náš e-shop