Ohlasy

Milá Marcelko, Mirku a Hadžipřátelé :)

děkuji vám všem, že se to vše krásné s HADŽI-KI mohlo a může dít. Především Marcelce a Mirkovi, že byli tak odvážní a silní a dokázali ustát mnohé, aby nám tuto krásnou pochodeň plnou lásky, světla, radosti a růstu mohli předat ... a tolik nás naučit a s láskou nám pomáhají růst... že to ani slovy není možné vyjádřit. Děkuji také všem, kteří se mě "dotkli", se kterými jsem se na této nádherné cestě potkala. Každý z vás mi pomohl ... svou láskou,světlem, inspirací či zrcadlem.

Marcelko, vím, že není slov na vyjádření té vděčnosti, radosti a lásky, kterou cítíš, cítím... jsem toho tak plná!!! Tvůj milý mejlík mě rozplakal slzami vděčnosti a štěstí. Děkuji Ti za něj. Mám vás všechny moc mocinky ráda!!!

S láskou vás objímám a přeji jen to nej. Hadžiki s vámi :) Andrea

Ahoj Marcelo a Mirku
chci jen říct,že jsem rozhodně hrdá,že jsem součástí jedné skupiny Vaší školy.
Máte můj obdiv za výdrž a víru a za všechnu tu laskavost, kterou nás zahrnujete. Děkuji Iva Weigelová


Z celého srdce vám gratuluji k tak skvělým a úžasným žákům :-)

Pokud mohu srovnat jako pamětník, tak první kroky s Hadži-ki,  to je jako když přišly do Čech první počítače. A dnes ?:-)

Užijte si zaslouženou dovolenou a brzy někdy, někde

Tomáš


Ahoj Marcelko a Mirku,
Zdravím Vás :-),  musím říct, že se mi v léčení daří, celá rodina se nechá léčit tělovými svícemi, což je paráda a moc jim to pomáhá. Dokonce taťka, který chodí kolem toho po špičkách, protože ho jizva občas bolí a byl teď na vyšetření, tak si nechal v neděli vypálit dvě svíce!!!   paráda.
Léčím na dálku teď jednu dívčinu z Anglie a jejího kamaráda a tak bezva to funguje  a pomáhá jim to, že nakonec v jejím rodišti ve Cvikově budu mít přednášku na tělové svíce a lidičky chtějí léčit i na dálku a chtějí i léčivé obrázky,  mám z toho radost :-) :-) :-)
Mějte se krásně a Marcelko až budeš mít čas, dej mi vědět přijedu............. těším se na Vás  :) papa

Marcela


Moc Vám za vše děkuji, děkuji Vám za Hadžiki, protože nebýt této energie, nebýt Vás, mých učitelů, tak asi obchod neotvírám, nebyla bych v Texasu, neřídím auto a vlastně si neřídím svůj život.

Když si vzpomenu, na moje první setkání s Hadžiki na sv. Kopečku, říkala jsem, že bych chtěla poznat nové přátele. Děkuji za splnění mého přání a za mnohem víc.

S láskou Lenka

Ps. Byli jsme se Mirkem podívat v obchůdku "Víno, káva, čaje na náměstí" v Hranicích na Moravě, je to opravdu moc milé prostředí, moc se to Lence povedlo, bežte se tam podívat. Určitě za rok v létě bude také nádherné posezení v atriu při ochutnávce čajů, kávy nebo vína.   Marcela a Mirek

 


Velmi doporučuji všem lidem, kteří se chtějí přestat bát a konečně se  vrátit ke svému skutečnému Já a naučit se skutečně vnímat ostatní a svět vůbec, účast na cyklu seminářů Živý Pentagram. Absolvovala jsem sice zatím pouze tři živly cyklu (vzduch, oheň a vodu ), ale už teď cítím, že mi to hodně dává, protože začínám jinak vnímat nejen zmíněné živly, ale především také přírodu jako celek a i ostatní lidi kolem sebe. Kromě toho mi to pomáhá také vnitřně se srovnávát a poznávám  i  to, co ve mně bylo dosud důkladně skryto. Velmi se mi líbí i přístup obou lektorů, protože s námi jednají otevřeně, bezpečně a ponechávají také naprostou volnost ve vyjadřování našich pocitů (a kromě toho je s nimi také legrace). A  co je pro mě možná nejhezčí a nejpřínosnější: setkala jsem se tu s velmi příjemnými lidmi, kteří o sobě otevřeně mluví, aniž by cokoliv předstírali, a to je možná to nejdůležitější v dnešní  ustrašené a tvrdě jednající a bojující společnosti.
Zdraví Vás Maruška Lamešová
 


Milí!
Jestli dovolíte,ráda bych se s Vámi podělila s dnešní radostí.
Ráno jsem si u Leničky vyzvedla dáreček od Olinky z Hadži-ki setkání v Oslavicích. Olinko,moc děkuji-všecičko mě potěšilo a několikrát.
Pro potěchu oka i ducha v práci, jsem si vzkaz od Olinky (poselství pro blížence spolu s vizitkou na astroškolu s našim Hadži-ki emblémem) položila na okenní parapet družiny, mimo dosah dětí.
Nic netušící děti začaly debatu o vesmíru. O naší sluneční soustavě,o měsíci,gravitaci... Proč Měsíc nespadne do hloubky vesmíru,co je větší: Země nebo Měsíc... Se zápalem začaly kreslit schéma sluneční soustavy. Zapojily se i učitelky ve sborovně, hledaly odpovědi na internetu. Děti hovořily s úctou, je to pro ně tajemné téma. No a když jsme byli v tom nejlepším, objevila se vedle dětí a nad jejich hlavičkami DUHA. Samy si jí všimly. Byl to pro nás všechny nečekaný, krásný zážitek.
Někdy člověk plánuje až se zpotí a nic. A z toho!!! Darem přijde duhové kouzlo.
Přeji Vám kouzelné dny Jiřka
P.S.-Hmotnostní poměr Země a Měsíce je 81:1 a Měsíc by se vešel do Země zhruba třikrát.

 

Slyšeli jsme, že přednáška v Brně "Žena"  se Terezce a Janě moc povedla. Máme radost Marcela a Mirek
 

¨