Počítačová diagnostická analýza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TITANIUM

  • Nejvyspělejší diagnostika zdravotního stavu včetně 3D skenování.

     Nový certifikovaný německý výrobek- verze přístroje známého pod názvem Oberon, užívaný pro Vesmírný výzkum,zajišťuje detailní kontrolu orgánů až na bázi chromozomů. Analýza probíhá ve velmi krátkém čase. Metoda vyšetření je bezdotyková, na bázi RIFE (zvukových) frekvencí. Analýza umožňuje vyhledání základního ložiska a tím diagnosticky upřesňuje zaměření čby nebo prevence. Program dokáže vyhodnotit účinnost a vhodnost užívaných čiv, homeopatik, potravinových doplňků a dalších vnějších vlivů, alergenů apod.    

METATERAPIE

     Na základě zjištěných hodnot lze pomocí frekvencí příznivě ovlivnit kondici organismu. Toto zlepšení, či zvrácení patologického procesu se jeví až zázračně.

FREKVENČNÍ GENERÁTOR  (ZAPPER,RIFEHO GENERÁTOR)

     Tato zařízení jsou koncipována na základě poznatků o vlivu frekvencí na rozvoj virů, bakterií a cizopasníků v organismu. Zařízení eliminuje jejich rozvoj, použitím frekvence chybějící v organismu. Působení frekvenčních generátorů na mikroorganismy a cizopasníky je laboratorně prokázáno. Lze ovlivnit mnoho vytrvalých kmenů jako je borelioza a zlatý stafylokok známý v nemocnicích pod  názvem MERSA. 

Zajímavost- pomocí generátoru je možné potlačit i chrápání.

APLIKACE :

Komplexní analýza

    Diskrétní bezdotykové vyšetření - přístroj telemetricky přenáší data do počítače s triger senzoru umkístěného na sluchátkách. Doba trvání 30 min. Cena 500,-Kč

 Vyhodnocení nálezu

    Jsou vytypována ložiska a druh mikroorganismů, jejich vliv na zdravotní stav a optimální prostředky k užívání.  Doba trvání dle rozsahu nálezu. Doba trvání cca 30 min. Cena 500,-Kč

Stanovení léčebného postupu

      Je vytypován konkrétní postup léčení zdravotního problému. Doba trvání dle obtížnosti nálezu. Doba trvání cca 30 min. Cena 500 Kč.

Metaterapie

    Ošetření přístrojem TITANIUM  -  aplikace opět pomocí laserového paprsku  senzoru. Doba trvání je několik sekund. V ceně analýzy.

Likvidace mikroorganismů a parazitů

    Na základě vyhodnocení výsledků se užívá frekvenční generátor typu Zapper nebo Rifeho generátor, který pomocí specifické frekvence působí cca 7 min na jeden kmen bakterií a tím dochází k jejich potlačení nebo úplnému vymizení. Doba ošetření dle počtu užitých frekvencí cca 30 min. Cena 250,-Kč

Doporučení

    Vždy si přineste s sebou léky a potravinové doplňky, které užíváte. Můžete si přinést i vzorky alergenů, o kterých se domníváte, že na vás působí.

VÝHODY POČÍTAČOVÉ ANALÝZY

     Úspora času, nepříjemných výkonů, čekání na výsledky, snížení nákladů na léky přesným určením jejich účinnosti pro individuální problém, eliminace nevhodného nebo zbytečného používání přípravků případně zamezení nevhodné kombinace a omezení vedlejších účinků, cílená léčba přesným vytypováním ložisek, možnost okamžité aplikace metaterapie a frekvenčních generátorů. 

Vyšetřit nelze osoby s kardiostimulátorem, inzulínovou pumpou nebo jiným elektronickým zařízením nebo s kovem těžším než 150 g v těle (kloubní náhrady). Zubní implantáty nevadí. Vyšetření nedoporučujeme těhotným ženám, může mít matoucí výsledky. Ženy v době menstruace nemusí při vyšetření získat 100% přesné údaje.

Zkušenosti s používáním se zappingem

 

Marcela Chadžijská a Ing. Miroslav Hadaš

                    léčitelé a lektoři

 

     Před lety se nám dostala do rukou kniha Huldy Regehr Clarkové  „Revoluce v léčení nemocí“ .Protože máme elektrotechnické vzdělání, okamžitě jsme si pořídili ten nejjednodušší přístroj Zaper a zjistili jsme, že to funguje. Je lepší mít doma Zaper místo prášků proti bolestem a místo antibiotik. Protože se věnujeme léčení na plný úvazek, velice záhy jsme si pořídili regulovatelný přístroj, na kterém bylo možno podle tabulky z knihy nastavit frekvence celé řady bakterií. Fungovalo to pochopitelně mnohem rychleji. Pokud si  klient přinesl laboratorní výsledky, bylo léčení velice účinné. Toto jsme měli laboratorně kázáno u řady odolných organismu, jako je zlatý stafylokok – staphyloccocus aureus – v nemocnicích známý jako  hlavní původce – MERSA.

      těmito zkušenostmi jsme absolutně neváhali zakoupit Super Ravo Zapper a jsme opravdu nadšeni. Tento přístroj vyhoví nejenom našim profesionálním potřebám, kdy navazuje na naše vyšetření pomocí počítačové diagnostiky, ale zlepšuje komunikaci s lékaři. Výsledky léčení cíleně zaměřenou frekvencí jsou neskutečně výrazné.

     Kupř. začínající nachlazení horních cest dýchacích odeznívá již během 30 minutového sezení. Akutní bolesti kloubů, zubu, hlavy rovněž.  Všechna akutní onemocnění lze velmi rychle vyléčit, pokud nepředcházelo chronické stádium – poškození orgánů. Virová onemocnění všeho druhu jsou velmi dobře a rychle ošetřena touto metodou.

     Můžeme se pochlubit i velmi dobrými, ba dá se říci zázračnými účinky na papilomavirus, který může způsobit rakovinu. Konkrétní případ rychlého zlepšení jsme zaznamenali u 40-leté ženy, která náhle trpěla závratěmi a mdlobami. Lékaři nemohli objevit příčinu. PC diagnostikou byl zjištěn papilomavirus na mozkovém kmeni a míšních kořenech. Zahájili jsme frekventovanou aplikaci Super Ravo Zapper, a doplnili některé stopové prvky. CT vyšetření potvrdilo malý nález na mozku.Během měsíce ustaly ataky mdlob a závratí. Další PC vyšetření ukázalo naprosto změněný stav a vymizení papilomaviru.

      Žena 60 roků měla dýchací potíže, nemohla do schodů – bylo zjištěno, že se zlatý stafylokok usídlil v srdci. Cíleným ošetřením SRZ  - cca 5 x 20 minut, došlo k úlevě a vymizení mikroorganismu.

     Další případ s rychlým a příjemným výsledkem byl u 74-letého pána po mozkové mrtvici, který nemohl řádně mluvit,  chodit, bolely ho velmi svaly . Po několika aplikacích SRZ se rozmluvil a rozchodil. Další muž měl špatný krevní oběh, studené končetiny, což bylo způsobeno přemnožením bakterií, po aplikaci SRZ zaznamenal výrazné zlepšení, takže po překonání prvotní nedůvěry nyní aplikaci vyžaduje pravidelně.

     Řada našich klientů si pořizuje SRZ po několika sezeních domů, protože zjišťují úžasné výsledky a chtějí mít přístroj po ruce pro celou rodinu. To, že odpadají vedlejší účinky alopatických léků, je nezastupitelné.  To, že je aplikace bezbolestná a  účinek rychlý, že může pomoci i tam, kde by byla po čase nutná operace to je naprosto skvělé. To, že může v některých případech pomoci tam, kde klasická medicína nemá prostředky je ohromující.

 

www.hadziki.cz   Marcela Chadžijská , Ing.Miroslav Hadaš

                             mobil 737135875       mobil 603897686