Služby

Duchovní léčení, ezoterní psychologie, ezoterní fyzioterapie, diagnostiky různého typu od intuitivní, orientální, automatickou kresbou až po počítačovou diagnostiku, biorezonanci, masáže, formování těla, poradenství v oblasti lidového léčitelství si můžete vybrat z nabídek našich poradců ve vašem regionu. Všichni naši terapeuti jsou absolventy studia Systému přírodního léčení  a vzdělávání Hadži-ki.

Na kompletním registru se pracuje. V případě potřeby můžeme doporučit terapeuta na základě telefonického nebo emailového dotazu.

LÉČENÍ, DIAGNOSTIKA, KONZULTACE, PORADENSTVÍ - ambulantní ošetření zajišťují Centra alternativních metod pro zdraví.
 

Unikátní světovou metodou STOP-START® pro bleskové zvládání stresu a těžkých životních situací. Okamžitá harmonizace pomcí energie Hadži-ki®     Mentální a Archandělské léčení na dálku.

 

Objednávky pouze telefonicky

Marcela Chadžijská - Děčín mob.: 737135875

Ing.Miroslav Hadaš  - Jihlava mob.: 603897686

Andrea Ďurinová  - Hranice mob.: 606 483 151

 

Centra alternativních metod pro zdraví v regionech

(moderní počítačové diagnostiky, biorezonance, psychoterapie, konstelace, detoxikace, práce s tělem, harmonizace atp. dle zaměření centra)

Nejvyspělejší počítačová diagnostika zdravotního stavu, včetně 2 D skenování. Počítačová diagnostika byla vyvinuta pro sledování kosmonautů pomocí programu NASA  Titanium PC -  analyzuje pomocí frekvenčních vln zdravotní stav -odhaluje působící mikroorganismy - viry, bakterie,plísně, parazity, alergeny, specifikuje ložiska pathopgenů a jejich rozsah, vliv a zasažení orgánů včetně krve, lymfy a chromozomů. Vyhodnocuje pathomorfologii- tj.druh onemocnění a jeho  stádium, stav biologické homeostázy.  Pomocí metaterapie příznivě ovlivňuje samoregulaci regenerace organismů - změnou na příznivé frekvence. Lze také vytvořit terapeutikum na některé pathogeny - informace o opačném kmitočtu. Což působí i na některé mikroorgqanismy  rezistentní na alopatickou léčbu. Skvělé výsledky  při virových infekcích jako je  papilomavirus, cytomegalovirus, helicobacter, staphyloccoc aureus. Vyšetření trvá cca 60 minut.  více viz Menu - Léčemí a diagnostika

Tímto způsobem je možné předejít nemocem, vyhnout se bolestivým nebo nepříjemným vyšetřením a zdlouhavému a stresujícímu čekání na výsledky.

Vyhodnocení vhodnosti účinnosti prostředků pro zvrácení nepříznivého stavu organismu. Tím se eliminují zbytečné výdaje za neúčinné prostředky.

Diagnostika Titanium PC nenahrazuje klasická lékařská vyšetření, ale je jejich vhodným doplňkem, muže usnadnit a urychlit stanovení lékařské diagnozy a

.zahájení léčby.

Individuální ošetření

v oborech lidového léčitelství, práce s tělem i duší, řešení fyzických i psychických problémů - - najděte si svého léčitele - kontakty pro svůj region naleznete v rubrice terapeuti Systému

Skupinové terapie

rodinné konstelace, terapie rodinnou realitou
kurzy u moře, na horách

PRODEJNÍ SORTIMENT

Supper Ravo Zapper, Plazma, očistné tělové a ušní svíce Hadži-ki, knihy, příručky, harmonizační polštářky,...

Odstraňování geopatogenních zón

Geopatogenní zóny, expertiza prostředí - Fen - Šuej
zjišťování a odstranění geo i psychopatogenních zón na dálku nebo na místě, vyčištění a harmonizace GPZ objektů i venkovních prostor, novostaveb, starých domů a bytů, pomoc při realizaci příjemného a zdravého domova, prosperujícího pracoviště. Stačí zaslat náčtek nejširšího půdoryru objektu - vel A4. Uvedte adresu a kdo v objektu bydlí. Možno poslat emailem na adresu chadza@volny.cz   nebo na adresu marcela Chadžijská, Pod lesem 25, Děčín 4., 405 02. Cena za vyčištění jedenoho  objektu je 100,- Kč. Pokud nestačí číštění na dálku, účtujeme cestovné a 500,- Kč /místnost.

OHLASY:

Dobrý večer paní Marcelo,

moc Vám děkuji už jen za to vysvětlení, potom, co jsem si jen přečetla ten email jsem snad půl hodiny neovladatelně brečela, ale spíš úlevou! Tak dlouho mě už pronásledoval strach z mrtvých dušiček, zombie a podobných hororů, duše z aury mi paní přes LSVJ odváděla už několikrát a pořád to nebylo lepší, v některých obdobích jsem se pomalu hystericky otáčela a ohlížela, při usínání měla někdy pocit, že je někdo v místnosti a začala mít pocity viny, že tam nechám malého spát napřed a málem vybíhala z vany ho kontrolovat..myslela jsem, že je to mou negativitou, únavou a nadávala si, co že jsem to za člověka, že "mám v hlavě" jen takové hrůzy..ten JZ ložnice jste trefila dokonale, ten mě děsil nejvíc, můj "bubu koutek", kam jsem umístila čistící křišťály, feng shui ochránce a světýlko, bez kterého bych nebyla asi zatím schopná v pokoji spát, ale stále to nepomáhalo..
Dám Vám vědět třeba ještě za týden, jak se tu cítíme celkově. Můžu se zeptat, kdyby případně chtěla mamka k nim do bytu pomoci také s čištěním zón, bylo by to možné stejným způsobem?
Ještě jednou moc děkuji!

Dobrý večer paní Marcelo,

tak jsem zjišťovala a vypadá to, že mamce se spaní opravdu zlepšilo, takže super, děkujeme!
Dnes jsem posílala obálku kvůli babiččině bytu, tak snad po víkendu dorazí. Zase Vás poprosím, jestli
byste mě pak informovala na email jak to tam vypadalo.
Moc děkuju.
 

Na křídlech andělů

Před několika lety ke mně přišla paní, která trpěla úzkostmi, v domku, který si koupili měla divné pocity  a to: že není v místnosti sama, že ji někdo pozoruje, slyšela kroky ve vedlejší místnosti, otvíraly se dveře, skřípala dřeva, podlaha v noci vrzala, jakoby někdo po ní chodil, bolela ji hlava, měla migrény.

Rozhodla jsem se provést rituál odvádění duší a to především z toho důvodu, že nedaleko dřevěnice je Katův Vrch. Když jsem provedla šetření na místě, přišly mi informace, že v daném místě bylo kdysi právě vězení, ze kterého nejspíš vodili odsouzence  na popravu.

Provedla jsem obvyklý postup a zapojila paní i s dcerou do rituálu. Měli jsme pocity, že počet duší, které potřebovaly odvést je nekonečný. Proto jsme dali bílou svíci na talířek do čistě vymetených krbových kamen dohořet s přáním, že dokud svíce nedohoří je cesta "návratu" pro duše otevřená.

Druhý den přijela paní za mnou domů s tím, že mi musí něco ukázat. S posvátnou úctou vybalila krabičku, v ní měla hedvábný šátek a v něm zabalený zbytek svíce, tak jak dohořel. Na fotografii je jasně vidět tvar srdce a andělská křídla. Sedmnáctiletá dcera té paní měla vnuknutí a řekla, že  je to vzkaz poděkování "milujeme vás, odcházíme". Od té doby je v domě klid, úzkosti i bolesti hlavy  zmizely.