Služby

 KONZULTACE, PORADENSTVÍ , VÝUKA

Podpůrné metody pro harmonizaci organismu, ernergetické dotace,

masáže, formování těla, a omlazení, poradenství a výuka pro zdravý životní styl

informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit, nebo léčit jakékoliv zdravotní, či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči, nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě, nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

 

Autorské metody:

Unikátní  SOS metoda STOP-START® pro bleskové zvládání stresu a těžkých životních situací. Harmonizace pomocí energie Hadži-ki®  

 Podpůrná mentální Archandělská očista duše na dálku.

 

Počítačová analýza odolnosti organismu a kondice.

Analyzuje pomocí frekvenčních vln odolnost organismu vůči mikroorganismúm. Vyhodnocuje  stav biologické homeostázy. 

Analýza Titanium PC v žádném případě nenahrazuje klasická lékařská vyšetření, ale je jejich vhodným doplňkem, může usnadnit a urychlit orientaci pro stanovení lékařské diagnozy a zahájení léčby.

INDIVIDUÁLNÍ OŠETŘENÍ

Magic Love Therapy - láskyplná prátelská péče o  tělo i duši

Geopatogenních zóny v bytě.

Zjišťování a odstranění geo i psychopatogenních zón na dálku nebo na místě, vyčištění a harmonizace GPZ objektů i venkovních prostor, novostaveb, starých domů a bytů, pomoc při realizaci příjemného a zdravého domova, prosperujícího pracoviště. Stačí zaslat náčtek nejširšího půdoryru objektu - vel A4. Uvedte adresu a kdo v objektu bydlí. Možno poslat emailem na adresu chadza@volny.cz   nebo na adresu Marcela Chadžijská, Pod lesem 25, Děčín 4., 405 02. Cena za vyčištění jednoho  objektu je 200,- Kč. Pokud nestačí číštění na dálku a musí se vyjet na místo, pak  účtujeme cestovné a 500,- Kč /místnost.

 

Objednávky na konzultace pouze telefonicky

Marcela Chadžijská - Děčín mob.: 737135875

Ing.Miroslav Hadaš  - Jihlava mob.: 603897686

Všechny poskytované informace nejsou míněny jako lékařská rady, ale spíše jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili v oblasti zdravotní péče vlastní názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku a průzkumu. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte, nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

SKUPINOVÉ TERAPIE

Magic Love Therapy - láskyplná prátelská péče o  tělo i duší- rodinné konstelace, terapie rodinnou realitou
kurzy u moře, na horách

objednávky on-line

PRODEJNÍ SORTIMENT

 Očistné tělové a ušní svíce Hadži-ki, knihy, příručky, odrušovače, harmonizační polštářky,...

Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

 

OHLASY:

Dobrý večer paní Marcelo,

moc Vám děkuji už jen za to vysvětlení, potom, co jsem si jen přečetla ten email jsem snad půl hodiny neovladatelně brečela, ale spíš úlevou! Tak dlouho mě už pronásledoval strach z mrtvých dušiček, zombie a podobných hororů, duše z aury mi paní přes LSVJ odváděla už několikrát a pořád to nebylo lepší, v některých obdobích jsem se pomalu hystericky otáčela a ohlížela, při usínání měla někdy pocit, že je někdo v místnosti a začala mít pocity viny, že tam nechám malého spát napřed a málem vybíhala z vany ho kontrolovat..myslela jsem, že je to mou negativitou, únavou a nadávala si, co že jsem to za člověka, že "mám v hlavě" jen takové hrůzy..ten JZ ložnice jste trefila dokonale, ten mě děsil nejvíc, můj "bubu koutek", kam jsem umístila čistící křišťály, feng shui ochránce a světýlko, bez kterého bych nebyla asi zatím schopná v pokoji spát, ale stále to nepomáhalo..
Dám Vám vědět třeba ještě za týden, jak se tu cítíme celkově. Můžu se zeptat, kdyby případně chtěla mamka k nim do bytu pomoci také s čištěním zón, bylo by to možné stejným způsobem?
Ještě jednou moc děkuji!

Dobrý večer paní Marcelo,

tak jsem zjišťovala a vypadá to, že mamce se spaní opravdu zlepšilo, takže super, děkujeme!
Dnes jsem posílala obálku kvůli babiččině bytu, tak snad po víkendu dorazí. Zase Vás poprosím, jestli
byste mě pak informovala na email jak to tam vypadalo.
Moc děkuju.
 

Na křídlech andělů

Před několika lety ke mně přišla paní, která trpěla úzkostmi, v domku, který si koupili měla divné pocity  a to: že není v místnosti sama, že ji někdo pozoruje, slyšela kroky ve vedlejší místnosti, otvíraly se dveře, skřípala dřeva, podlaha v noci vrzala, jakoby někdo po ní chodil, bolela ji hlava, měla migrény.

Rozhodla jsem se provést rituál odvádění duší a to především z toho důvodu, že nedaleko dřevěnice je Katův Vrch. Když jsem provedla šetření na místě, přišly mi informace, že v daném místě bylo kdysi právě vězení, ze kterého nejspíš vodili odsouzence  na popravu.

Provedla jsem obvyklý postup a zapojila paní i s dcerou do rituálu. Měli jsme pocity, že počet duší, které potřebovaly odvést je nekonečný. Proto jsme dali bílou svíci na talířek do čistě vymetených krbových kamen dohořet s přáním, že dokud svíce nedohoří je cesta "návratu" pro duše otevřená.

Druhý den přijela paní za mnou domů s tím, že mi musí něco ukázat. S posvátnou úctou vybalila krabičku, v ní měla hedvábný šátek a v něm zabalený zbytek svíce, tak jak dohořel. Na fotografii je jasně vidět tvar srdce a andělská křídla. Sedmnáctiletá dcera té paní měla vnuknutí a řekla, že  je to vzkaz poděkování "milujeme vás, odcházíme". Od té doby je v domě klid, úzkosti i bolesti hlavy  zmizely.